Jak na to

Jak požádat o OFin půjčku?

Vyberte částku a dobu splatnosti

Rozhodněte se, kolik peněz potřebujete a vyberte si termín splatnosti. Naši klienti mohou vybrat částky od 1000 Kč do 30000 Kč s flexibilní dobou splatnosti. Můžete si také vybrat z různých možností splácení:

Splacení celého úvěru:
Klienti mají možnost uhradit celou částku (jistinu + úroky) k termínu splatnosti.

Platba minimálního úroku s odložením jistiny:
Máte také možnost platit pouze minimální úrok k termínu splatnosti. Celkovou dlužnou částku můžete uhradit další měsíc, kdy termín splatnosti ukazuje termín vyúčtování v daném měsíci.

Tímto způsobem je jasné, že klienti mají dvě možnosti ohledně splácení - buď zaplatí celou částku k termínu splatnosti nebo pouze minimální úroky s odložením splácení jistiny na pozdější termín vyúčtování.

Vyplňte online žádost

Vyplníte jednoduchý formulář, kde zadáte své základní informace.

Zašlete dokumenty ověřující totožnost

Po vyplnění žádosti budeme pokračovat ověřením vaší totožnosti. Pro tento krok budete potřebovat občanský průkaz vyfocený z obou stran a druhý doklad totožnosti, např.:, řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list nebo oddací list.

Zašlete dokumenty ověřující totožnost

Pro potvrzení výše vašeho aktuálního příjmu za poslední tři měsíce potřebujeme kompletní (pravidelný) výpis z účtu za poslední 3 měsíce ve formátu .pdf nebo výplatní pásky od zaměstnavatele za poslední 3 měsíce. Tyto dokumenty můžete jednoduše nahrát v zabezpečené klientské zóně na našem webu nebo nám je zaslat elektronicky na e-mailovou adresu info@ofin.cz.

Zašlete 0,01 Kč pro ověření čísla účtu

V souladu se zákonem 253/2008 Sb. jsme povinni ověřit váš bankovní účet. Pro provedení tohoto ověření stačí provést jednoduchý krok - zašlete 0,01 Kč na náš bankovní účet 2502651750/2010 kdy do variabilního symbolu uvedete Vaše rodné číslo.

Tímto jednoduchým krokem dokončíte ověření bankovního účtu a umožníte nám vám vyplatit peníze.

Ověření a schválení

Naši pracovníci rychle ověří vaše údaje. 99% žádostí je vyhodnocena do 15 minut od doložení požadovaných dokumentů.

Podpis smlouvy

Po podpisu smlouvy vám peníze převedeme přímo na váš bankovní účet.

A to je vše! Žádost o půjčku s OFin je rychlá a jednoduchá.

Jak splatit půjčku?

V OFin dbáme na transparentnost a flexibilitu při splácení vašeho úvěru. Po schválení vaší žádosti vám poskytneme jasné informace o termínu splatnosti a o částkách, které budete muset uhradit. Platba půjčky je možná pouze převodem na náš bankovní účet. Můžete si vybrat mezi dvěma možnostmi:

Splatit celou dlužnou částku:
Pokud máte možnost uhradit celou dlužnou částku včetně úroků k datu splatnosti.

Zaplatit minimální úrok k termínu splatnosti:
Pokud momentálně nemáte možnost uhradit celou dlužnou částku, máte možnost uhradit pouze minimální částku ve formě úroků k datu splatnosti. Celkovou dlužnou částku můžete uhradit v libovolném budoucím měsíci, kdy termín splatnosti ukazuje termín budoucího vyúčtování (vždy k x.dni v měsíci). Tím vám poskytujeme flexibilitu a možnost plánovat vaše platby podle svých finančních možností.

Pro úhradu využijte následující platební údaje:
Příjemce: CentroFinance s.r.o.
Číslo účtu: 2502651750/2010
Variabilní symbol: Rodné číslo

Rádi bychom také zdůraznili, že zdarma poskytujeme upomínkový servis, který má za cíl pomoci vám udržet přehled o vašich platbách. Před termínem splatnosti vám zašleme SMS zprávu, e-mailové upozornění a zavoláme vám, abychom se ujistili, že jste včas a pohodlně splatili vaše závazky. Naším hlavním cílem je mít spokojené klienty a pomáhat vám dosáhnout finanční stability.

Jak odstoupit od smlouvy nebo provést předčasné splacení:

Vaše spokojenost s našimi službami je pro nás prioritou. Pokud vznikne situace, kdy zvažujete odstoupení od smlouvy nebo předčasné splacení úvěru. Proto jsme vylepšili naši službu tak, že vám umožňuje jednoduché předčasné splacení půjčky přímo v klientské zóně. Stačí kliknout na tlačítko "Zaplatit celou částku", vybrat termín předčasného splacení a následně uhradit částku. Tímto způsobem nemusíte vyplňovat složitý formulář pro odstoupení od smlouvy, provádět komplikované kroky a výsledek je stejný – úvěr je splacen v předstihu k termínu, který si sami vyberete. Jsme zde, abychom vám umožnili flexibilní a pohodlné řešení vašich finančních potřeb. Vaše spokojenost a jednoduchost využívání našich služeb jsou pro nás klíčové.

Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat.